
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 22 µF |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Voltage Rating | 10 V |
| Tolerance | 20 % |
| Dielectric | X5R |
| Thickness | 1.45 mm |
| RoHS | Non-Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 1261
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09082
Ext.Price$0.09082
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09082 | $0.09082 |
| 10 | $0.08124 | $0.81240 |
| 50 | $0.07267 | $3.63350 |
| 100 | $0.06455 | $6.45500 |
| 500 | $0.05733 | $28.66500 |
| 1000 | $0.05332 | $53.32000 |
| 3000 | $0.04959 | $148.77000 |
